لیپوست

لیپوست نیز یکی از روش های نوین لاغری و تخلیه چربی ها است که طرفداران زیادی دارد. درصد بالایی از افراد با چاقی و اضافه وزن و تجمع چربی ها رو به رو هستند. بخش زیادی از این افراد نمی توانند تنها با رژیم غذایی و ورزش تمام چربی های انباشته شده در بدن را از بین ببرند. بسیاری از افراد دچار پر خوری های عصبی هستند و رژیم گرفتن برای آن ها بسیار دشوار است. تعداد زیاد دیگری از افراد به علت درگیری با مشکلات دیگری قادر به ورزش کردن نیستند. حذف موضعی چربی ها و خارج کردن آن ها از بدن افراد یکی از راه های چاره های است که مورد توجه این دسته از افراد و دسته ای دیگر که به دنبال رهایی از چربی ها در کمترین زمان هستند قرار میگیرد.

روش لیپوست چگونه عمل می کند؟

در روش Liposat  از فشار آب جهت تخریب کنترل شده و تخلیه بافت های چربی استفاده می شود. این دستگاه مجوز لازم از FDA (سازمان غذا و داروی امریکا) را دارد و از قدرت و ظرافت بالایی برخوردار است. از مزایای این روش این است که چربی های تخلیه شده سالم و خالص هستند و می توان از آن ها برای تزریق دوباره به دیگر نواحی بدن استفاده کرد.

درخواست مشاوره این خدمت
به صورت آنلاین میتوانید برای ” ویزر ” نوبت بگیرید.

دانستنی ها
درباره ” لیپوست ” بیشتر بدانید.

لیپوست یک دستگاه پزشکی است که برای انتقال چربی استفاده می شود. این دستگاه با استفاده از یک پمپ کوچک، چربی را از یک ناحیه از بدن به ناحیه دیگری منتقل می کند. لیپوست برای استفاده در جراحی های زیبایی برای بهبود ظاهر صورت و بدن استفاده می شود. این دستگاه همچنین می تواند برای ترمیم آسیب های ناشی از سوختگی یا آسیب های دیگر استفاده شود.

Liposat یک دستگاه ایمن و موثر است که نتایج طبیعی و ماندگاری را ارائه می دهد. این دستگاه توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) تأیید شده است.

Liposat یک دستگاه پیچیده است که باید توسط یک جراح پلاستیک یا متخصص زیبایی با تجربه استفاده شود. این دستگاه نباید توسط افراد غیرمجاز استفاده شود.

در اینجا برخی از مزایای استفاده از لیپوست آورده شده است:

  • نتایج طبیعی و ماندگار
  • ایمن و موثر
  • توسط FDA تأیید شده است

در اینجا برخی از معایب استفاده از لیپوست آورده شده است:

  • یک دستگاه پیچیده است که باید توسط یک جراح پلاستیک یا متخصص زیبایی با تجربه استفاده شود
  • گران قیمت است
  • ممکن است عوارض جانبی داشته باشد، مانند کبودی، تورم و درد