کلینیک توت فرنگی

نسل جدید کلینیک پیکرتراشی

خدمات پیکرتراشی

درباره کلینیک پیکرتراشی

مجموعۀ توت فرنگی با هدف ارائه بهترین خدمات پزشکی در زمینه پیکرتراشی و جراحی زیبایی و پلاستیک طراحی و تأسیس شده و تفکر ما همواره بر آن بوده که چگونه بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات را به گونه‌ای متفاوت، ساده و در دسترس و با حفظ کامل سلامت، آرامش و رضایت شما هموطنان عزیزمان ارائه نماییم؛ و همچنین برآنیم که هموار در حفظ شأن نام پزشکان ایرانی و این که این نام در صدر نام پزشکان جهان در خاطر مراجعین داخل و خارج از کشور باقی بماند؛ و نتیجۀ این تصمیمات، تأسیس نسل جدیدی از کلنیک‌های پیکرتراشی و جراحی زیبایی با رضایتمندی زیاد مراجعین، گردید.

در کلینیک زیبایی توت فرنگی پزشکان متخصص به عنوان دکتر زیبایی شما انواع خدمات زیبایی از جمله بلفاروپلاستی، ابدومینوپلاستی،  لیپوماتیک، کاشت مو و ابرو، تزریق چربی فیلر و… انجام می شود.

کلینیک زیبایی توت فرنگی

فرم درخواست مشاوره کلینیک زیبایی توت فرنگی

نگران نباشید کارشناسان ما در کمتر از 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت

  نتایج متفاوت:

  1- ماندگار و بدون امکان بازگشت چربی

  2- صاف و یک دست و بدون ناهمواری

  3- با امکان لاین اندازی و ایجاد سیکس پک

  4- بدون ریسک آمبولی چربی است.

  هدف ما از تاسیس این مجموعه این است که کیفیت خدمات خود را همیشه در بالاترین حد انتظار قرار دهیم. از این بابت گلچینی از ماهرترین، با تجربه ترین و با وجدان ترین جراحان کشور عزیزمان را در کنار هم جمع کردیم و با تکیه بر علم و تجربه این عزیزان و با بهره مندی از روش و تجهیزاتی متفاوت (مانند روش ویزر) که نمونه آن در کشور عزیزمان یافت نمی‌شود، کیفیتی متفاوت در خور شان شما عزیزان زیباجو خلق کردیم تا سربلند در خدمت شما عزیزان باشیم.

  مشاهده نتایج

  نمونه کارهای بی نظیر توت فرنگی

   


  DIFERENT

  RESULT

  بالاترین آمار رضایتمندی در کشور

  در این ویدئو نظر مردم را بعد از استفاده از خدمات ما بشنوید.

  روشی متفاوت:

  برای این که در این مجموعه توانسته باشیم بهترین کیفیت خدمات را به شما عرضه کنیم، نیاز داشتیم بهترین تجهیزات روز دنیا را به کار بگیریم و همچنین برای جلب رضایت کامل شما عزیزان تصمیم گرفتیم تا سایر انواع تجهیزات پرکاربرد موجود در دنیا در زمینۀ پیکرتراشی را تهیه نماییم.

  بنابراین دستگاه‌های:

  1_ویرز

  2_لیپوماتیک

  3_بادی جت

  4_لیپوست

  5_پال

  را در این مجموعه فراهم نمودیم که بنا به تقاضای شما استفاده می‌گردد. ولی: باید بدانید که همان طور که شما از گوشی موبایل 20 سال پیش خود استفاده نمی‌کنید، به دلیل این که به هیچ عنوان، امکانات کاملی به شما نمی‌دهد، لازم است بدانید که دستگاه ویزر جدیدترین تکنولوژی امریکا جهت تخلیه چربی است که امکانات بسیار زیادی برای کسب نتایج متفاوت و جراحی بی‌خطر به شما می‌دهد و سایر این تجهیزات قدمتی بیش از 20 سال داشته و مشخصا امکانات کمتری دارند.

  تفاوت‌های ویزر:

  1- عدم بازگشت چربی (به دلیل تخلیه کامل چربی‌های اضافه بهمراه سلول‌های آن)

  2- امکان تخلیه تمام چربی‌ها در یک جلسه

  3- نتایج صاف و یکدست بدون ناهمواری (به دلیل ذوب چربی‌ها با مکانیسم امواج بی‌خطر)

  4- امکان تزریق چربی‌های تخلیه شده به سایر نقاط مثل صورت، باسن و …

  5- ماندگاری دائم چربی‌های تزریق شده

  6- درد و نقاهت بسیار کمتر (به دلیل عدم آسیب به اعصاب زیر جلدی) 7- بدون خطر آمبولی چربی (به دلیل عدم آسیب به عروق)

  رسیدگی و خدمات متفاوت:

  برای این که در ارائه خدمات باکیفیت و آسان به شما عزیزان کامل باشیم و برای این که کیفیت خدمات خود را تضمین نماییم، امکانات زیر را در این مجموعه فراهم آوردیم:

  1- امکان ویزیت کامل آنلاین: در صورتی که مایل باشید، به هیچ عنوان قبل از عمل نیاز به مراجعه به کلینیک ندارید و سالهاست که در این کلینیک امکان ویزیت آنلاین و غیرحضوری شما را، آن هم به صورت کامل و بی‌نقص فراهم کرده ایم. لطفا برای درخواست ویزیت آنلاین از طریق تماس و یا ارسال پیام به کلنیک اقدام نمایید.

  2- آمادگی آنلاین قبل از عمل: برای این که از زحمت مراجعات متعدد شما قبل از عمل کاسته باشیم، علاوه بر امکان ویزیت آنلاین، امکان آزمایشگاه آنلاین و حتی انجام سونوگرافی در محل شما را هم فراهم نموده‌ایم؛ به این صورت که در زمان نیاز به آزمایشگاه یا سونوگرافی، با پشتیبان خود تماس گرفته و هماهنگی لازم انجام می‌شود، سپس پرستار ماهر به محل شما مراجعه و نمونه آزمایش شما را تهیه می‌نماید و یا پزشک متخصص سونوگرافی، در محل شما سونوگرافی دقیقی از شما بعمل می آورد. همچنین جواب آزمایشات و سونوگرافی در اسرع وقت به صورت آنلاین برای شما ارسال می‌گردد.

  3- پشتیبانی 24 ساعته: برای این که از سلامت و جسم و آرامش خاطر شما بعد از عمل اطمینان حاصل کنیم، یک نفر پشتیبان اختصاصی از زمان تصمیم شما به جراحی، جهت آمادگی قبل از عمل و همچنین یک نفر در تمام لحظات بعد از عمل، شما رایاری و همراهی می‌نماید. این پشتیبانان که کاملاً مجرب و ماهر می‌باشند، همیشه در دسترس شما هستند، تا ما بدانیم که همه شما زیباجویان عزیزمان بعد از عمل در تمام روزهای آینده حال خوبی دارید و نتیجه عمل بسیار خوبی دریافت می‌کنید.

  4- رسیدگی کامل بعد از عمل در محل شما: بعد از عمل زیبایی برای دریافت خدمات پرستاری موردنیاز، مانند تعویض پانسمان و ماساژهای لازم بعد از پیکرتراشی، به این فکر کردیم تا زحمت مراجعه شما زیباجویان گرامی را کم کنیم.

  بنابراین تیم پرستاران ماهر، خوش‌اخلاق و مهربان توت فرنگی، این خدمات را پس از عمل در منزل یا محل خودتان، به شما ارائه می‌نمایند و آنقدر به شما رسیدگی می‌کنند تا پزشکان مجموعه با اطمینان از این که شما بهترین خدمات را دریافت کرده‌اید و با اطمینان کامل از سلامت شما، بتوانند شب را آرام بخوابند.